MÖBLER / Bord / Fällbord 15475190
nr 1547 5190
Fällbord
1800-tal, Bemålat. Diameter: 74. Höjd: 76 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 juni 2023
kl 19:11:47
500 kr
600 kr